Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

EurocolorO firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zdobywanie nowych Klientów HURTOWYCH w województwach: łódzkim, mazowieckim, kujawsko-pomorskim
  • badanie, czego potrzebują nasi Klienci, jakie są tendencje w branży – pokażemy Ci odpowiednie narzędzia
  • budowanie bazy Klientów przez mailing, przez telefon
  • promowanie marki na każdym etapie kontaktu z Klientem
  • zamiast 8 h za biurkiem, ruszanie w trasę i rozmawianie z Klientami

Nasze wymagania

  • średnie wykształcenie
  • prawo jazdy kat. B
  • dobre zarzadzanie czasem swojej pracy – noszenie przy sobie planera
  • zaangażowanie w powierzone zadania, co bardzo doceniamy
  • zdolność dogadania się z reszta załogi EUROCOLOR – w końcu chcemy powiększyć zespół o super kolegę/koleżankę
  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • umowa o pracę – stałe zatrudnienie masz za pewnik
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system prowizyjny
  • pełen pakiet szkoleń
  • atrakcyjny pakiet benefitów i premii
  • fachu uczysz się od lepszych
  • wsparcie – będziemy się edukować!
  • nowe umiejętności, rozwijasz się zawodowo

Jeśli czujesz, ze opisujemy Twoje umiejętności, jeśli najchętniej zmieniłbyś swoja dotychczasowa prace, koniecznie zgłoś się do nas!

Regionalny Kierownik Sprzedaży, łódzkie