Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Dibaq Polska Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • praca z przedstawicielami handlowymi w terenie,

  • kontakt z klientami, budowanie i podtrzymywanie stałych relacji oraz pomoc w pozyskiwaniu nowych odbiorców,

  • realizacja celów sprzedażowych i jakościowych podległego zespołu,

  • dbałość o wizerunek firmy i jakość obsługi,

  • zarządzanie pracą handlowców,

  • szkolenia i motywowanie pracowników, dbałość o odpowiedni poziom wiedzy i umiejętności handlowców,

  • rozwój sieci sprzedaży,

  • obecność na targach, wydarzeniach branżowych,

  • udział w tworzeniu strategii sprzedaży i rozwoju firmy.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika sprzedaży B2B w branży FMCG – warunek konieczny

  • umiejętność budowania zespołów, zarządzania ludźmi w terenie,

  • wiedza z zakresu technik sprzedaży i obsługi klienta,

  • umiejętność wykorzystania narzędzi marketingowych do realizacji celów sprzedażowych,

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów,

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w kierowaniu pojazdem,

  • miejsce zamieszkania w centralnej Polsce

  • gotowość do codziennej pracy na powierzonym terenie

  • znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska MS Office oraz gotowość do nauki i pracy w zintegrowanym systemie informatycznym magazynowo-księgowym.

  • umiejętność prowadzenia prezentacji,

  • mile widziana pasja zoologiczna, zainteresowanie żywieniem zwierząt oraz wiedza z tego zakresu

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia: podstawa plus premia uzależniona od wyników,

  • szkolenia zawodowe,

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym możliwość korzystania z samochodu służbowego do celów prywatnych

  • benefity: karta Multisport, premie kwartalne, roczne, dofinansowanie do świadczenia urlopowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

W Dibaq Polska sp. z.o.o. zajmujemy się sprzedażą karm, dodatków żywieniowych, przysmaków oraz akcesoriów dla zwierząt. Nasze programy żywieniowe pod marką Fitmin opierają się na zdrowym i kompleksowym żywieniu zwierząt. Pod skrzydłami naszej spółki znajduje się wiele uznanych marek, które tworzą bogatą ofertę dla hurtowni oraz sklepów zoologicznych. W czasach ciągłych zmian, nieocenioną wartość stanowi stabilna współpraca oparta na zaufaniu oraz konkurencyjnych warunkach. Kilkanaście lat działalności pozwoliło nam wypracować opinię wiarygodnego partnera.

Dibaq Polska Sp. z o. o. , producent i dystrybutor karm dla zwierząt domowych, należący do międzynarodowego koncernu, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy

Wszystkich kandydatów informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Info: www.fitmin.pl