Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

jeremias Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i obsługa hurtowni techniki grzewczej oraz salonów kominkowych na terenie województwa łódzkiego

  • Rozwój współpracy z istniejącymi Klientami firmy

  • Przygotowanie ofert

  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji

  • Realizacja założonego planu sprzedaży

  • Sprzedaż produktów wymagających wiedzy technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenia technicznego

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży instalacyjno-grzewczej

  • Rzetelności w wykonywaniu obowiązków

  • Silnie rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych

  • Wiedzy z zakresu negocjacji oraz sprzedaży B2B

  • Dobrej znajomości programów Pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

  • Znajomości podstaw rysunku technicznego

  • Prawa jazdy kategorii B

  • Obsługi programu AutoCad, co będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnoświatowym

  • Szkolenia i możliwość podniesienia kwalifikacji

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Grupa Jeremias wiodący europejski producent systemów kominowych

Przewiń do profilu firmy