Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Zakłady Farmaceutyczne Colfarm S.A.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem Przedstawicieli Farmaceutycznych

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Analiza celów, planowanie i monitorowanie ich realizacji

  • Motywowanie i szkolenie zespołu w terenie

  • Wsparcie przedstawicieli w spotkaniach z kluczowymi klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą przedstawicieli farmaceutycznych

  • Wysoka skuteczność działania i nastawienie na realizację celu

  • Samodzielność

  • Doskonałe umiejętności negocjacyjno-handlowe,

  • Bardzo dobra znajomość klientów, sieciowych i detalicznych

  • Rozwijanie umiejętności sprzedażowych podległych pracowników

  • Rzetelność, sumienność i systematyczność w pracy

  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • Ciekawą, samodzielną pracę w dynamicznym i przyjaznym Zespole

  • Realny wpływ na politykę sprzedażową firmy, możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • Zestaw narzędzi służbowych niezbędnych do wykonywania pracy na ww. stanowisku (samochód, komputer i telefon służbowy)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Zakłady Farmacetyczne Colfarm S.A.

Krajowy producent leków sprzedawanych bez recepty (OTC) oraz suplementów diety

Kluczowe marki to 2 KC i zioła w tabletkach

Przewiń do profilu firmy

Rozpatrywane będą wyłącznie podania osób spełniających powyższe wymagania.