Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

STAMPOL-TRADE Stankiewicz Spółka JawnaO firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma handlowa (Dystrybucja artykułów spożywczych) o ugruntowanej pozycji na rynku.

Opis stanowiska:

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • zarządzanie grupą przedstawicieli handlowych
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie i utrzymywanie jak najlepszych relacji z dotychczasowymi klientami

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Posiada doświadczanie na stanowisku regionalnym w branży spożywczej
  • Posiada doświadczenie oraz umiejętności zarządzania zespołem
  • Jest samodzielna i zaangażowana w realizację powierzonych zadań
  • Wykazuje inicjatywę i skuteczność w rozwiązywaniu problemów oraz wdrażaniu zmian
  • Potrafi pracować pod presją czasu
  • Jest dyspozycyjna
  • Posiada prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań (samochód służbowy, telefon komórkowy)
  • umowa o pracę

Ogłoszenie archiwalne