Ta oferta pracy jest nieaktualna od 189 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 2017-12-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Valvulas ARCO Sp. z o.o.

    VALVULAS ARCO jest firmą rodzinną mającą swoją główną siedzibę w Walencji w Hiszpanii. Głównymi profilami działalności firmy są projektowanie, produkcja i sprzedaż armatury instalacyjnej do wody, gazu, systemów ogrzewania oraz powiązanych z tym akcesoriów. ARCO produkuje i dostarcza innowacyjne, bezpieczne, niezawodne i dostosowane do potrzeb odbiorców rozwiązania znajdujące zastosowanie w przemyśle oraz budownictwie.

    Od blisko 45 lat ARCO to czołowa na świecie marka zaworów. Firma posiada zakłady produkcyjne w hiszpańskiej Walencji oraz w Tunezji produkujące rocznie ponad 40 milionów zaworów.

    Dzięki szerokiej sieci dystrybucji obejmującej pięć kontynentów produkty ARCO są dystrybuowane w ponad 100 krajach.

    Od powstania firmy w roku 1973 celem firmy jest wprowadzanie ciągłych ulepszeń produktów i usług oraz zagwarantowanie ich jakości, bezpieczeństwa obsługi i użytkowania. Jest to możliwe dzięki ponad 500-osobowemu zespołowi doświadczonych i zaangażowanych pracowników.

    W związku z rozwojem działalności w Polsce poszukujemy do naszego zespołu kandydatek/ kandydatów na stanowisko:

    Region: lubelskie

    Podstawowe zadania:

    • realizowanie budżetu sprzedaży
    • współpraca z dystrybutorami, obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych klientów
    • pozyskiwanie i obsługa inwestycji budowlanych
    • współpraca z instalatorami
    • doradztwo techniczne dla projektów, inwestorów, firm instalacyjnych
    • organizacja i prowadzenie szkoleń i prezentacji
    • przygotowywanie ofert, negocjacje
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia zawodowego w branży instalacyjnej na podobnym stanowisku
    • bardzo dobrej znajomości rynku instalacji sanitarnych w regionie
    • samodyscypliny, zaangażowania, kreatywności i entuzjazmu
    • dynamizmu w działaniu i umiejętności samodzielnej organizacji pracy
    • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów
    • nawiązania i utrzymywania dobrych relacji osobistych z dystrybutorami
    • prawa jazdy kat. B.
    • wykształcenia wyższego technicznego (preferowana Inżynieria Środowiska)
    • znajomości języka angielskiego

    Oferujemy:

    • szkolenia techniczne podnoszące wiedzę techniczną do wymaganego poziomu
    • ciekawą i odpowiedzialną pracę na pełnym etacie
    • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała oraz premia uzależniona od wyników)
    • pracę w zgranym i dynamicznym zespole
    • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon itp.)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesów rekrutacyjnych w Valvulas ARCO Sp. z o.o. (Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"