Ta oferta pracy jest nieaktualna od 288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • lubelskie
  • Kierownik
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma farmaceutyczne obecna na rynku polskim.

    Obecnie poszukuje osób ambitnych, dynamicznych i otwartych na wyzwania, które aktywnie zaangażują się w promowanie obecnego portfela leków skierowanych do lekarzy oraz farmaceutów.

    Teren pracy:wyznaczony region w Polsce

    RKSU/01/18

    Opis stanowiska:

    • Efektywne zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym  poprzez wyznaczanie celów, egzekwowanie zadań, motywowanie, coaching.
    • Aktywny udział w opracowywaniu strategii sprzedaży leków OTC i RX oraz implementacja narzędzi i rozwiązań mających na celu poprawę efektywności działań zgodnie z ustaloną strategią marketingową.
    • Rekrutacja i wprowadzanie nowych pracowników do zespołu i firmy.
    • Kontrola i koordynacja planowania, raportowania, implementacji budżetu oraz dokumentacji.
    • Wsparcie oraz budowanie atmosfery w podległym zespole opartej na dzieleniu się informacjami, wiedzą i doświadczeniem.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego.
    • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w branży medycznej na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży / Starszego Przedstawiciela Medycznego
    • Rozumienia dynamiki i wymagań rynku.
    • Umiejętności zarządzania ludźmi i sprzedażą .
    • Umiejętności delegowania zadań i przekazywania wiedzy.
    • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznego i strategicznego myślenia.
    • Orientacji na wynik i osiągnięcie wyznaczonego celu.
    • Asertywności połączonej z umiejętnościami interpersonalnymi.
    • Umiejętności pracy zespołowej.
    • Ważnego prawa jazdy kat. B.
    • Znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office).

    Oferujemy:

    • Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy.
    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o wysokich standardach pracy.
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia i zatrudnienia
    • Potrzebne narzędzia pracy
    • Duży poziom samodzielności i odpowiedzialności.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.