Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Grupa Eurocash - Faktoria WinO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem doradców klienta pracujących w terenie (branża FMCG, rynek sklepów detalicznych i sieci lokalnych)

  • Zarządzanie sprzedażą w swoim regionie – woj. świętokrzyskie, podkarpackie i lubelskie

  • Realizowanie założonych celów marketingowo-sprzedażowe

  • Bycie wsparciem dla zespołu w pozyskiwaniu nowych klientów do projektu Faktorii Win

  • Budowanie stabilnych, pozytywnych relacji z klientami

  • Prowadzenie negocjacji warunków współpracy z kluczowymi klientami

  • Dbanie o pozytywny wizerunek sklepów i odpowiednią ekspozycję asortymentu

Nasze wymagania

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w bezpośrednim zarządzaniu zespołem handlowym rozproszonym terytorialnie (np. kierownik sprzedaży, area manager, kierownik obszaru itp.)

  • Posiadasz doświadczenie w branży detalicznej – idealnie na rynku spożywczym

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych oraz pozyskiwaniu klientów

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu, motywowaniu i rozwijaniu zespołu sprzedażowego

  • Obsługujesz pakiet MS Office na poziomie średniozaawansowanym (w szczególności Excel)

  • Jesteś otwarty na zdobywanie nowej wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Jesteś gotowy do częstych podróży służbowych i pracy w terenie

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Jesteś kreatywną osobą, dla której sprzedaż jest pasją, a nie tylko pracą

  • Masz głowę pełną pomysłów i pozytywnej energii

  • Hołdujesz zasadzie „Sky is the limit”

  • Uwielbiasz wino i chciał(a) o nim wiedzieć jak najwięcej

To oferujemy

  • Stałą pracę na pełny etat na umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy: samochód, laptop, telefon

  • Szeroki pakiet benefitów i korzyści pozapłacowych dla pracowników i ich rodzin (m.in. darmowa opieka medyczna, bony i paczki świąteczne dla pracowników oraz ich dzieci, kolonie dla dzieci pracowników, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie kart sportowych, imprezy integracyjne, pikniki rodzinne, program stypendialny dla dzieci pracowników)

  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, przy innowacyjnym projekcie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Grupa Eurocash - Faktoria Win

Lubisz wino? My też! Faktoria Win to innowacyjny i szybko rosnący projekt Grupy Eurocash, promujący kulturę picia wina i rozwijający handel winem w Polsce. Od niedawna rozwijamy tez rynek piwa, zaopatrując sklepy w piwa regionalne i kraftowe.

Aktualnie poszukujemy entuzjasty sprzedaży, który razem z nami weźmie udział w podbijaniu rynku wina i piwa w Polsce!

Przewiń do profilu firmy