Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

V-TAC POLAND sp. z o.o.O firmie

6 000–8 000
netto (+ VAT) / mies.
  • lubelskie
    lubelskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta biznesowego
  • Doradztwo, przygotowywanie i negocjowanie warunków współpracy z klientem
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji oraz swoich aktywności w oparciu o nowoczesny CRM
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań, usprawnień dotychczasowej pracy

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera, w tym bardzo dobra znajomość programów: Excel, Word
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Doświadczenie w pracy w branży oświetleniowej i produktów
  • Przedsiębiorczość, odpowiedzialność, proaktywność w działaniu
  • Sumienność i zaangażowanie w podejmowane działania swoje, jak i całego zespołu
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem

To oferujemy

  • Stabilne warunki pracy w oparciu o kontrakt menadżerski
  • Wynagrodzenie w granicach 6000-8000 zł netto na fakturę + samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju osobistego z wykorzystaniem budżetu szkoleniowego
  • Dbałość o relacje i jakość współpracy – filarem naszej firmy jest szacunek
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Odpowiedzialne stanowisko, mające realny wpływ na rozwój firmy
  • Praca z najlepszymi w branży

O nas

V-TAC Poland to ośmioosobowy zespół, który w codziennej pracy podąża takimi wartościami, jak: samodoskonalenie, wiedza, otwartość oraz decyzyjność. Dzięki temu nawiązaliśmy trwałe relacje z czołowymi dystrybutorami oświetlenia w Polsce. Na ten moment szukamy ambitnych, stawiających sobie wysokie cele, nieustannie głodnych samorozwoju ludzi, którzy razem z nami zechcą z pasją i uśmiechem - wdrażać naszą wizję i dynamicznie rozwijać biznes.

Regionalny Kierownik Sprzedaży, lubelskie