Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Endress Polska Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko regionalnego kierownika sprzedaży, w województwach: woj. Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie, Lubelskie, Łódzkie, Świętokrzyskie

Opis pracy m.in.:

• Sprzedaż agregatów prądotwórczych

• Budowanie dobrego wizerunku firmy, promowanie produktów

• Pozyskiwanie nowych klientów

• Monitorowanie rynku w zakresie popytu i podaży produktu

• Organizowanie sieci sprzedaży

• Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych

• Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie jako handlowiec (warunek konieczny), mile widziane w branży energetycznej i elektrycznej

  • umiejętność współpracy z klientem,

  • zdolności negocjacyjne i umiejętność analizy danych,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office – w szczególności MS Excel),

  • zaangażowanie do osiągania jak najwyższych standardów i wyników oraz realizacji określonych celów,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę mobilną (głównie w terenie) z możliwością realizacji własnych zadań organizacyjnych w biurze

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnie funkcjonującej organizacji

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy wraz z kartą paliwową, telefon i laptop

  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników sprzedaży

Od momentu założenia w 1914 roku firma rozwija się, wprowadzając na rynek innowacyjne i niezawodne produkty. Agregaty prądotwórcze ENDRESS są używane we wszystkich obszarach gospodarki, wynajmu, budownictwa, rolnictwa, użytkowników prywatnych, organów bezpieczeństwa publicznego i straży pożarnej zaprojektowane, aby zapewnić najwyższą wydajność.

Przewiń do profilu firmy