Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

MAPEI POLSKA Sp. z o. o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie celów sprzedażowych (produkt - domieszki chemiczne do betonu)

  • budowanie długofalowych relacji z klientami

  • obsługę bieżących projektów oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • opracowanie rozwiązań produktowych dla klientów

  • ofertowanie, doradztwo sprzedażowe i techniczne

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowany kierunek chemia / budownictwo / technologia chemiczna

  • znajomość branży betonu towarowego i prefabrykacji betonowej w Polsce

  • doświadczenie w branży domieszek chemicznych do betonu mile widziane

  • wiedza z zakresu podstawowych badań betonu

  • znajomość technologii betonu

  • doświadczenie w sprzedaży B2B

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, lidera w swojej branży

  • atrakcyjny i motywujący system wynagradzania

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • prywatną opiekę medyczną

  • narzędzia pracy, min: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

MAPEI POLSKA Sp. z o.o. to wiodący producent chemii budowlanej.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że pozostawiamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. Gwarantujemy dyskrecję.