Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

BAUER GROUP POLSKA sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • promocja i sprzedaż produktów firmy

  • budowanie długotrwałych relacji z rolnikami i przedsiębiorstwami rolnymi

  • pozyskiwanie oraz utrzymywanie kontaktu z klientami

  • realizacja planów i zadań na podległym rynku

  • rozliczanie działań sprzedażowych na podległym terenie

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Podział czasu pracy
90%

Reprezentacja firmy na podległym terenie

10%

Spotkania i czynności biurowe

Nasze wymagania

  • znajomość branży rolnej na powierzonym terenie

  • samodzielność i kreatywne podejście do swoich obowiązków

  • doświadczenie handlowe w kontakcie bezpośrednim z klientem

  • duża motywacja i konsekwencja w dążeniu do celu

  • komunikatywność i wysoki poziom umiejętności przedsiębiorczych i społecznych

  • wykształcenie min. średnie

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w branży rolnej

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko w powierzonym terenie

  • wpływ na politykę firmy w regionie

  • innowacyjne produkty wyróżniające wśród branży

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • samochód, komputer oraz telefon służbowy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Poszukujemy trzech kandydatów na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży z podziałem na w/n teren działania:

  • Polska Południowo-Zachodnia

  • Polska Południowo – Wschodnia

  • Polska Północna

Prosimy o przesyłanie CV i list motywacyjnego.

BAUER Group Polska jest firmą o wieloletniej, ugruntowanej pozycji w branży rolniczej. Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów z zakresu nawadniania, zagospodarowania gnojowicy oraz wyposażenia biogazowni. Nasza oferta jest specjalistyczna dzięki czemu wyróżniamy się na tle dealerów maszyn rolniczych.

Przewiń do profilu firmy