Ta oferta pracy jest nieaktualna od 194 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • lubuskie
  • Kierownik
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Radpol to znany na rynku polskim i europejskim producent zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla sektora energetyki, ciepłownictwa oraz infrastruktury gazowej, wodociągowej i kanalizacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów do pracy w Dziale Handlowym na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży dla sektora energetyki.

    Radpol S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Regionalnego Kierownika Sprzedaży

    Główny cel stanowiska:

    Realizacja założonych celów i planów sprzedaży w powierzonym obszarze sprzedaży.

    Podstawowe zadania i obowiązki:

    • Realizacja powierzonych celów sprzedaży (obrót i marża) oraz poziomu nowych zamówień,
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów (dystrybucja, firmy wykonawcze, OEM),
    • Aktywny udział w negocjacjach warunków handlowych z Klientami,
    • Udzielanie Klientom i ich pracownikom merytorycznego wsparcia, poprzez szkolenia i doradztwo techniczne,
    • Pozyskiwanie zapytań ofertowych, przygotowywanie ofert i kalkulacji,
    • Przygotowywanie raportów, analiza trendów, monitorowanie rynku oraz działań konkurencji oraz identyfikowanie nowych szans sprzedażowych,
    • Egzekwowanie terminowych płatności od klientów,
    • Uczestniczenie w budowaniu programów marketingowych oraz wdrażaniu akcji promocyjnych (współpraca z kierownikami produktu oraz marketingiem),
    • Udział w seminariach, dniach otwartych i targach branżowych,
    • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

    Wymagania oczekiwane:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Doświadczenie na stanowisku terenowym związanym z bezpośrednią sprzedażą w branżach technicznych min. 2 lata (mile widziane w branży energetycznej/elektrotechnicznej/elektroinstalacyjnej),
    • Wysoka kultura osobista oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
    • Orientacja na realizację celu sprzedażowego,
    • Dyspozycyjność oraz umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
    • Rzetelność i terminowość w realizacji zadań,
    • Gotowość do pracy w terenie (4 dni w terenie + 1 dzień biurowy)
    • Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,
    • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
    • Czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.

    Oferujemy:

    Prężnie rozwijające się środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły, idee wykorzystując swoje doświadczenia. Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i osiąganych celów oraz niezbędne narzędzia pracy m.in. telefon, laptop i samochód służbowy klasy kompakt (ze zgodą do częściowego prywatnego użytkowania).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. CV musi zawierać formułę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Radpol S.A.,
    dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.97,
    o ochronie danych osobowych – D.U.. Nr 133 poz. 883)".