Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

LYKE Sp. z o.o.O firmie

umowa zlecenie
4 000–13 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Co Ty będziesz robić w LYKE?

Będziesz budować relacje z klientami, których Ci przedstawimy przy dwóch projektach: SensoLyke i EduLyke.

Twoje przykładowe zadania:

- kontakt z klientem w celu dosprzedaży (zdalny lub bezpośredni, jak wolisz)

- poprowadzenie spotkania sprzedażowego/pokazowego u nowego klienta

- nawiązanie kontaktu z potencjalnym klientem

- przygotowanie krótkiego raportu z dnia pracy

Nasze wymagania

Chcielibyśmy żebyś:

pozyskiwał/a nowych klientów i dosprzedawać obecnym (skoro czytasz to ogłoszenie, zapewne przeczuwasz, że moglibyśmy w tym miejscu wymienić raportowanie, prezentowanie i doradzanie produktów, obsługę klientów, prawo jazdy, profesjonalizm… Ale wiemy, że to już wiesz) żeby Ci się chciało*

To oferujemy

Chcemy Ci dać:

- B2B lub UZ - jak wolisz

- premię sprzedażową odpowiadającą Twoim sukcesom

- indywidualne szkolenia wewnętrzne

- 3 miesiące wdrożeniowego okresu próbnego ze wsparciem handlowym

- realny wpływ na rozwój produktów i projektów (serio, zależy nam na Twoim zdaniu)

- wsparcie w umawianiu spotkań

- leady (zdarzają się zimne jak lód, letnie niczym kawa z ekspresu, a czasem rozgrzane niczym beton w środku lata)

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pracy szkół (czyli zazwyczaj 9-15)

O nas

Tworzymy profesjonalne rozwiązania edukacyjne i rozwojowe dla dzieci oraz nastolatków. Dostarczamy placówkom edukacyjnym pomoce sensoryczne, programy edukacyjne i profilaktyczne. Prowadzimy tematyczne warsztaty dla pracowników placówek oświatowych. Nieustannie tworzymy nowe, innowacyjne rozwiązania dedykowane dzieciom, rodzicom i pedagogom, które są pozytywne oceniane i rekomendowane przez naszych klientów. Działamy na terenie całej Polski.

Dlaczego warto dołączyć do zespołu LYKE?

- pracujesz z produktami, które zmieniają jakość życia dzieci

- pracujesz tyle, ile chcesz: dorywczo, na część lub cały etat

- podstawa + premia zależna od Twojej sprzedaży

- samodzielnie wybierasz formę zatrudnienia: B2B, UZ,

Regionalny Kierownik Sprzedaży, lubuskie