Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

CMS Polska Spółka z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

CMS Polska to doświadczenie i znakomita znajomość polskiego rynku medycznego. Pozwala nam to spełniać zróżnicowane oczekiwania Klientów odnośnie zaopatrzenia w sprzęt medyczny i okołomedyczny. Oferta asortymentowa firmy CMS Polska pozwala na obsługę w pełnym zakresie wszelkich klientów z branży medycznej: duże sieci przychodni, przychodnie lokalne, szpitale, kliniki, centra rehabilitacyjne, gabinety lekarskie i inne placówki jak np. studia tatuażu, studia fryzjerskie, gabinety masażu. Oferujemy wyroby wysokiej jakości renomowanych producentów polskich i zagranicznych.

Teren: cala Polska

Obowiązki nowo zatrudnionej osoby:

  • Sprzedaż produktów firmy na blokach operacyjnych w placówkach medycznych (obłożenia operacyjne)
  • Budowanie relacji z oddziałowymi, instrumentariuszkami i innym personelem medycznym
  • Realizowanie założonych celów i zadań sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Przygotowywanie dokumentacji i udział w postępowaniach przetargowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży produktów używanych na bloku operacyjnym (obłożenia operacyjne) – min. 2 lata – warunek konieczny
  • Doświadczenia w pracy przy postępowaniach przetargowych – min. 3 lata – warunek konieczny
  • Wysokiej orientacji na realizacje celów sprzedażowych
  • Gotowości do podróży służbowych na terenie całej Polski
  • Umiejętności planowania i analitycznego myślenia
  • Wykształcenia wyższego (minimum licencjat)
  • Łatwości w przyswajaniu wiedzy i adaptowaniu do nowych warunków
  • Zaangażowania, entuzjazmu, kreatywności, myślenia poza schematami
  • Umiejętności podejmowania skutecznych decyzji
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnego biznesu
  • Możliwość rozwoju zawodowego związaną z atrakcyjnym systemem motywacyjnym
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia do pracy

Ogłoszenie archiwalne