Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Pryncy Teka Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Jesteśmy Polską firmą z dużymi tradycjami na rynku.

Obecnie Pryncy Teka pracuje nad wprowadzeniem nowości na rynek w kategorii wafli i ciastek.

Wakaty - 5 osób na terenie całej Polski

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów w wyznaczonym regionie
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Budowanie relacji oraz dobrego wizerunku firmy
  • Zarządzanie klientami dystrybucyjnymi i sieciami lokalnymi
  • W przyszłości praca nad budowaniem terenowych struktur sprzedaży (PH) i zarządzanie zespołem

Oczekujemy:

  • Warunek konieczny: praktyczna znajomość Dystrybutorów i Sieci Lokalnych na danym terenie
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych, negocjacyjnych i prezentacyjnych
  • Minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego w sprzedaży w branży FMCG na stanowisku menadżerskim w tym poparte sukcesami doświadczenie we współpracy w Dystrybutorami i Sieciami lokalnymi
  • Wykształcenia wyższego
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę z nowym produktem na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
  • Możliwość rozwoju i awansu

Ogłoszenie archiwalne