Ta oferta pracy jest nieaktualna od 192 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INTERDREX Sp z o.o. - właściciel marki INTER DOOR jest liderem w produkcji nowoczesnej stolarki drzwiowej. Ponad 25 - letnie doświadczenie daje nam ugruntowaną pozycję na rynku, a ciągły rozwój, poszukiwanie nowych trendów i otwartość na zmiany zapewnia stabilność i perspektywy na przyszłość. Marka INTER DOOR jest synonimem prestiżu i nowoczesnej elegancji oraz cieszy się uznaniem zarówno wśród wymagających Klientów indywidualnych,jak i architektów.

    Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów do pracy w regionie województwa: małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego, jako:

    REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

    Nasze oczekiwania względem Ciebie

    • Otwartość na ciekawe wyzwania i ambitne zadania
    • Doświadczenie w sprzedaży oraz umiejętność pracy z marką Premium
    • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu Partnerską Siecią Sprzedaży,
      kontaktach z biurami projektowymi
    • Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i terminowość
    • Wykształcenie średnie techniczne (wyższe będzie atutem)
    • Silna motywacja i zorientowanie na realizację wspólnych celów
    • Otwartość na pracę w terenie
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętność budowania dobrych i trwałych relacji
    • Umiejętność analizy danych i podejmowania decyzji
    • Kreatywność i samodzielność działania
    • Dbałość o wizerunek Firmy i Marki Inter Door na podległym terenie
    • Pozytywne nastawienie do życia, poczucie humoru i pasja
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
    • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

     Twoje przyszłe zadania

    • Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży na podległym terenie
    • Wsparcie Sieci Sprzedaży w realizacji celów
    • Współpraca z Architektami
    • Realizacja celów sprzedażowych w sprzedaży detalicznej i inwestycyjnej
    • Dbanie o wizerunek Firmy
    • Reprezentowanie Firmy w kontaktach z Partnerami handlowymi w Regionie
    • Poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych

    Chcemy Ci zaoferować

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy w oparciu o premię miesięczną i kwartalną
    • Ambitne zadania w dynamicznie rozwijającej się Firmie
    • Pracę z rozpoznawalną Marką na Rynku – liderem w swojej branży
    • Przyjazną i miłą atmosferę pracy – wyznajemy zasadę, że praca ma dawać satysfakcję, a nie być tylko i wyłącznie obowiązkiem
    • Nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych).