Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 2018-09-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka Gannet Guard Systems powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku związane z zapewnieniem większego bezpieczeństwa ludzi i mienia. Zajmujemy się namierzaniem i odnajdywaniem obiektów, dzięki czemu możliwe jest odzyskanie samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych czy łodzi, które padły łupem złodziei.

    Na polskim rynku aktywnie działamy od 1997 roku, wdrażając rozwiązania znane na Zachodzie, w tym w Skandynawii, skąd pochodzi nasz know-how. Z naszych usług skorzystało dotychczas już niemal 30 tysięcy użytkowników.

    Miejsce pracy: woj. małopolskie

    Opis stanowiska:

    • współpraca z importerami samochodów we wprowadzaniu usług telemetrycznych do sieci dealerskich
    • sprzedaż bezpośrednia systemów do monitorowania i zarządzania flotą GPS
    • zbudowanie kanałów dystrybucji sprzedaży pośredniej
    • zbudowanie i koordynowanie zespołu sprzedaży pośredniej
    • realizowanie planów sprzedażowych i raportowanie postępów w pracy
    • promowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku marki

    Wymagania:

    • doświadczenie w budowaniu sieci dystrybucji i sprzedaży
    • znajomość branży motoryzacyjnej i rozbudowana sieć kontaktów
    • doświadczenie z zakresu sprzedaży systemów do monitorowania i zarządzania flotą GPS
    • doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów do sieci dealerskich
    • umiejętność budowania i zarządzania zespołem sprzedaży
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz utrzymywaniu długofalowych relacji z Klientem
    • umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy
    • skuteczność w dążeniu do celu i zaangażowanie
    • dyspozycyjność (delegacje na terenie regionu)
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę pełną wyzwań w dynamicznym środowisku i międzynarodowej organizacji
    • umowę o pracę, bądź inną dogodną formę współpracy
    • narzędzia pracy (auto, telefon, komputer)
    • profesjonalne szkolenia wstępne i produktowe
    • dla chętnych dofinansowanie do: karty Multisport, opieki medycznej w ENEL-MED
    CV ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    bottom
    Nagrody:
    bottom