Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 02.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ZBYSZKO COMPANY S.A. – producent napojów pod marką „3 Cytryny”, VERONI oraz ROKO obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

    REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY
    Region pracy: Podkarpackie, Małopolskie

    ZADANIA:

    • zarządzanie pracą regionu i współpraca z kanałem dystrybucji tradycyjnej i detalicznej
    • monitorowanie efektywności poszczególnych kanałów dystrybucji
    • uczestniczenie w opracowywaniu i realizowaniu strategii sprzedaży firmy w regionie
    • informowanie o sytuacji rynkowej i działaniach konkurencji w regionie
    • realizowanie planów sprzedaży w dystrybucji i detalu
    • koordynacja i zarządzanie podległym zespołem PH

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie minimum średnie
    • kilkuletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem przedstawicieli handlowych
    • znajomość rynku hurtowego i detalicznego w regionie
    • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
    • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych i wysoka kultura osobista
    • silna motywacja do osiągania sukcesów
    • umiejętność radzenia sobie ze stresem
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • prawo jazdy kat. „B”
    • wysoka kultura osobista

    FIRMA OFERUJE:

    • rozwojową, inspirującą pracę z możliwością awansu
    • komputer, telefon komórkowy, samochód
    • poziom wynagrodzenia adekwatny do osiąganych wyników

    Prosimy o nadsyłanie aplikacji CV + list motywacyjny za pomocą przycisku ,,aplikuj".

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego”- w sytuacji, jeżeli chcą Państwo wziąć udział wyłącznie w bieżącym procesie rekrutacyjnym;

    albo:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych” – w sytuacji, jeżeli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    Informujemy, że  firma Zbyszko Company S.A. z siedzibą w Radomiu (26-600) ul. Warszawska 239 jest administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych w ramach rekrutacji. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego, a jeżeli wyrazili Państwo dodatkową zgodę, także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, do czasu wycofania zgody. Przekazywanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji procesu rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawienia. Przysługuje Państwu także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z praw, które Wam przysługują, prosimy o kontakt mailowy na adres [email protected]

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Zbyszko Company S.A.   informuje, iż:

    1. Administratorem danych w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych jest spółka zatrudniająca:

      Zbyszko Company S.A.; ul. Warszawska 239; 26-600 Radom
    1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – [email protected]
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji lub przyszłych rekrutacji- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia tj. z dnia 8 grudnia 2017 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 108)
    3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 1 roku
    4. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody
    5. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
    6. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne