Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

TEEKANNE Polska Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
TEEKANNE POLSKA Sp. z o.o. należąca do międzynarodowego koncernu, będącego jednym z największych producentów herbaty na świecie poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Regionalny Kierownik Sprzedaży Numer ref.: na terenie woj. małopolskiego i części woj. świętokrzyskiego

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedaży na powierzonym regionie;
  • Utrzymanie relacji i rozwijanie współpracy z istniejącymi Klientami;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Wypracowanie udziałów półkowych i odpowiedniej ekspozycji asortymentu; .
  • Analiza rynku oraz monitoring działąń konkurencji;
  • Realizacja strategii Firmy w zakresie współpracy z dystrybutorami oraz obsługa Klientów w kanale nowoczesnym i tradycyjnym

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe);
  • Min. 2 lata doświadczenia w branży FMCG
  • Doświadczenie we współpracy z handlowymi sieciami zachodnimi i dystrybutorami rynku tradycyjnego branży FMCG;
  • Komunikatywność, operatywność oraz determinacja w osiąganiu wyników i realizacji celów;
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych;
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego;

Oferujemy:

  • Korzystne warunki współpracy;
  • Konkurencyjny poziom wynagrodzenia oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer);
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji (cv i list motywacyjny) z podaniem nazwy stanowiska i miejsca pracy do dnia 16.11.2020
Zwracamy uwagę, że w wypadku, gdy Państwa CV i inne wysłane nam dokumenty rekrutacyjne zawierają poza danymi obejmującymi: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia także i inne dane, w tym na przykład Państwa zdjęcie, abyśmy mogli je przetwarzać wymagane jest złożenie przez Państwa oświadczenia o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teekanne Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Kokotowie 32-002, Kokotów 810, dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji.”

Natomiast w wypadku, gdyby chcieli Państwo, abyśmy pozostawili Państwa CV wraz z pozostałymi dokumentami na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji należy zawrzeć w CV dodatkowo zgodę o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teekanne Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Kokotowie 32-002, Kokotów 810, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacji.”

Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania Państwa danych dostępne są na stronie internetowej: https://www.teekanne.pl/informacja-o-ochronie-danych-osobowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy