Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

ELUMATEC POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie kontraktów inwestycyjnych zarówno w ramach współpracy z istniejącymi jaki i nowo zdobytymi Klientami w branży maszyn CNC

Nasze wymagania

  • Pasjonuje Cię sprzedaż i dobrze czujesz się w roli zaufanego doradcy, eksperta potrafiącego odpowiadać na potrzeby biznesowe Klientów.

  • Jesteś dociekliwy w docieraniu do informacji i ich analizie, skuteczne budujesz strategie dotarcia do Klientów.

  • Możesz pochwalić się doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży B2B o wysokiej wartości.

  • Masz wysoki poziom energii i zaangażowania oraz konsekwentnie dążysz do celu nie zrażając się pojawiającymi się przeciwnościami.

  • Jesteś dobrym negocjatorem i czujesz się komfortowo prowadząc rozmowy na poziomie Zarządów firm.

  • Jesteś graczem zespołowym, chętnie się uczysz i dzielisz się wiedzą z innymi.

Mile widziane

  • Posiadasz wykształcenie techniczne lub jesteś pasjonatem zaawansowanych maszyn wykorzystywanych w produkcji.

  • Komunikujesz się na dobrym poziomie w języku angielskim (znajomość język angielskiego na poziomie komunikacyjnym jest wymogiem koniecznym)

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Szybki rozwój i budowanie wiedzy eksperckiej wspierającej realizację celów.

  • Pracę, która daje satysfakcję i prestiż – międzynarodowe środowisko pracy, praca z uznaną marką na rynku maszyn.

  • Wsparcie zespołu elumatec - doskonała atmosfera gwarantowana!

  • Bardzo dobre wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz udział w programie bonusów od zrealizowanej sprzedaży.

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym nieoznakowany samochód służbowy również do użytku prywatnego.

  • Program wdrożenia.

  • Udział w programie świadczeń dodatkowych eluprofi.

ELUMATEC POLSKA sp. z o.o.

elumatec to światowy lider w produkcji maszyn do obróbki profili aluminiowych, PCV i stalowych. Dzięki szerokiej gamie produktów, firma obejmuje całe spektrum zastosowań, od małych zakładów rzemieślniczych po przemysłowych przetwórców profili.

Przewiń do profilu firmy