Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

OKNOPLASTO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Oknoplast to firma polska o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jedną z największych firm produkcyjno-handlowych w Polsce, zatrudniamy ponad 1800 Pracowników, a nasz zakład produkcyjny w Ochmanowie k. Krakowa zajmuje powierzchnię czterdziestu tysięcy metrów kwadratowych. Jesteśmy liderem w swojej branży z wizją ciągłego, dynamicznego rozwoju. U nas decyzje podejmowane są lokalnie, a Pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy. Naszymi atutami są uznana marka i wysoka jakość produkowanych wyrobów. Wytwarzamy okna, drzwi i rolety o niepowtarzalnym designie i transparentnej jakości. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • realizacja planów sprzedażowych zgodnie z założeniami strategicznymi dla Grupy Oknoplast
  • nadzór na sprzedażą w wyznaczonym regionie (małopolska, podkarpackie, świętokrzyskie)
  • pozyskiwanie nowych Partnerów Handlowych
  • wdrażanie narzędzi/ rozwiązań systemowych u Partnerów Handlowych
  • bieżące wspieranie Partnerów Handlowych m.in. poprzez realizację szkoleń

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Regionalnego lub pokrewnym
  • doświadczenie w branży stolarki otworowej lub pokrewnej
  • wykształcenie minimum średnie
  • wiedza z obszaru budownictwa, w tym z zakresu stolarki budowlanej
  • wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe, w tym umiejętność budowania długofalowej relacji, prowadzenia procesu sprzedaży i negocjacji, prezentacji oraz argumentacji
  • wiedza z obszaru Smart Home będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności zbierania danych, analizy w programie Excel
  • umiejętność przygotowywania prezentacji sprzedażowych przy pomocy Power Point
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku
  • wysoki poziom kultury osobistej

...chętnie zaoferujemy ci:

  • Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna
  • Rozwój zawodowy, dzięki dostosowanemu do stanowiska pakietowi szkoleń
  • Szeroki pakiet benefitów (dofinansowanie do kart sportowych, opieka medyczna, owocowe czwartki , stołówka, drużyny sportowe i znacznie więcej!)
  • Możliwość pracy zdalnej
    (w określonym wymiarze czasowym)
  • Pracę w partnerskiej i koleżeńskiej atmosferze - bo dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet!
  • Realny wpływ na rozwój firmy

Ogłoszenie archiwalne