Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

TEEKANNE Polska Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży na powierzonym regionie;

  • Utrzymanie relacji i rozwijanie współpracy z istniejącymi Klientami;

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;

  • Wypracowanie udziałów półkowych i odpowiedniej ekspozycji asortymentu; .

  • Analiza rynku oraz monitoring działąń konkurencji;

  • Realizacja strategii Firmy w zakresie współpracy z dystrybutorami oraz obsługa Klientów w kanale nowoczesnym i tradycyjnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe);

  • Min. 2 lata doświadczenia w branży FMCG

  • Doświadczenie we współpracy z handlowymi sieciami zachodnimi i dystrybutorami rynku tradycyjnego branży FMCG;

  • Komunikatywność, operatywność oraz determinacja w osiąganiu wyników i realizacji celów;

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych;

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego.

To oferujemy

  • Korzystne warunki współpracy;

  • Konkurencyjny poziom wynagrodzenia oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer);

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

TEEKANNE Polska Sp. z o.o.

TEEKANNE POLSKA Sp. z o.o. należąca do międzynarodowego koncernu, będącego jednym z największych producentów herbaty na świecie poszukuje do nowo wybudowanego zakładu produkcyjnego:

Przewiń do profilu firmy

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji (cv i list motywacyjny) z podaniem nazwy stanowiska i miejsca pracy do dnia 30.04.2021.