Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

VOBRO sp. z o. o. sp. k.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzenie, motywowanie i rozwijanie kompetencji Przedstawicieli Handlowych

  • Realizacja planów sprzedażowych oraz kontrola ich realizacji

  • Kreowanie i wykorzystywanie z Zespołem Sprzedaży narzędzi sprzedażowych w postaci nowości, aktywności promocyjnych

  • Główna koncentracja na odsprzedaży do i ze sklepów

  • Budowaniu trwałych relacji z Klientami Hurtowymi i Detalicznymi oraz utrzymywanie efektywnych kontaktów w celu korzystnego kształtowania dystrybucji produktów na podległym terenie

  • Bezpośrednia współpraca z Sieciami Detalicznymi

  • Odpowiedzialność za nadzorowanie ciągłości dostaw i dystrybucji na podległym obszarze

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu Zespołem Sprzedażowym (preferowana branża spożywcza - FMCG)

  • Nastawienie na realizację celów i ich osiąganie

  • Umiejętność motywowania, angażowania oraz rozwijania Zespołu Sprzedaży

  • Zdolność do aktywowania i realizacji spraw w połączeniu z konsekwencją w działaniu

  • Komunikatywność i przedsiębiorczość

  • Odpowiedzialność i rzetelność

  • Samodzielność, kreatywność i dynamizm w działaniu

  • Biegłość w posługiwaniu się MS Office, w szczególności arkusz kalkulacyjny Excel

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Motywacyjny system wynagrodzeń zależny od wyników pracy

  • Stabilną pracę oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

VOBRO sp. z o. o. sp. k.

VOBRO sp. z o. o. sp. k. to wiodący producent wysokiej jakości wyrobów czekoladowych z sektora FMCG, który od 1986 roku dostarcza wyśmienite praliny i cukierki, w różnorodnych smakach, kształtach i formach podania, do 20 krajów Europy, Azji i Ameryki. Firma świadomie od lat stawia na strategię budowania i rozwijania marek silnie zakorzenionych w świadomości konsumentów. Nasze wyroby posiadają ugruntowaną pozycję rynkową zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce zamieszkania: najlepiej województwa małopolskie, podkarpackie.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.