Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

PRAWTECH SP. Z O. O.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

Oferowane stanowisko pracy zdefiniowane jest wokół budowy rynku oraz pozyskiwania i opieki nad klientami.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność;

  • dobre predyspozycje w zakresie kontaktu z klientem i zespołem;

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • doświadczenie ze sprzedaży w sektorze HVAC.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • wsparcie w ramach pracy zespołowej;

  • możliwości rozwoju.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Firma PRAWTECH Polska od ponad dwudziestu lat zdobywa doświadczenia w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości rur i kształtek z polipropylenu PP-R. Nasze systemowe rozwiązania dedykujemy profesjonalistom, którzy cenią wysoką jakość i niezawodność jak również polskie korzenie oferowanych przez nas technologii. Uczestnicząc aktywnie w rozwoju branży grzewczej w Polsce i na świecie równolegle stworzyliśmy dział promujący wykorzystanie Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). W ramach oferty dedykowanej nowoczesnym technologiom dynamicznie rozwijamy sekcję geotermalną dla gruntowych pomp ciepła. Wykorzystując bogate zaplecze produkcyjne wytwarzamy najwyższej jakości sondy geotermalne, studnie i rozdzielacze wielosekcyjne. Skupienie całego zespołu na wysokim standardzie wykonania oraz gwarancji satysfakcji Klienta zaowocowały pozycją trzeciego producenta w kraju oraz przyczyniły się do zdobycia prestiżowych tytułów „Gazeli Biznesu” i „Przejrzystej Firmy” oraz "Diamentów Forbesa".

Przewiń do profilu firmy

Obszar działania

woj. małopolskie, woj. śląskie, woj. podkarpackie (obszar może ulec zmianie w zależności od miejsca zamieszkania wybranego kandydata).

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV + list motywacyjny) za pomocą przycisku APLIKUJ.