Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Klient Pracuj.plO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie handlowcami odpowiedzialnymi za sprzedaż produktu (struktura rozproszona),
  • Zarządzanie, motywowanie i rozwój zespołu handlowego oraz wspieranie go w realizacji planów sprzedażowych,
  • Realizacja budżetu sprzedażowego,
  • Utrzymywanie i rozwój struktur sprzedaży,
  • Praca w terenie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku managera zarządzającego siecią sprzedaży,
  • Znajomość branży transportowej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą B2B,
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszoną grupą minimum 20 osób,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności negocjacyjne, organizacyjne, analityczne,
  • Doświadczenie w budowaniu relacji i pozyskiwaniu klientów,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej i prowizyjnej,
  • Umowę o pracę,
  • Niekorporacyjną i bardzo przyjazną atmosferę pracy,
  • Otwartość na rozwój i wdrażanie nowych inicjatyw biznesowych,
  • Narzędzia (laptop, telefon, samochód służbowy, z możliwością wykorzystywania w celach prywatnych),
  • Solidne wdrożenie do pracy,
  • Wsparcie HR w rozwoju kompetencji handlowców i rozwoju biznesu,
  • Szkolenia i eventy motywacyjne,
  • Udział w konkursach biznesowych,
  • Dodatkowe benefity: karta sportowa, ubezpieczenia zdrowotne i grupowe oraz opiekę medyczną.

Firma zajmująca się dystrybucją systemów GPS

poszukuje kandydata na stanowisko:

Polska Południowa

Regionalny Kierownik Sprzedaży, małopolskie