Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

neonet s.a.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie efektywnego funkcjonowania sklepów NEONET poprzez osiąganie oczekiwanych wskaźników sprzedaży

  • profesjonalne zarządzanie podległym zespołem (Kierownikami Sklepów i Sprzedawcami), a w ramach tego za: rekrutację, ocenę pracowniczą, szkolenia i rozwój oraz motywowanie

  • optymalizację kosztów w przypisanym regionie zgodnie z założonymi przez Firmę celami

  • analizę wskaźników sprzedaży oraz raportowanie do przełożonych

  • dbałość o wysoki poziom standardów obsługi Klienta

  • dbałość o zgodny z obowiązującymi standardami wizerunek sklepów

  • rozwój sieci sprzedaży (otwarcia i reotwarcia nowych salonów) w powierzonym regionie

Nasze wymagania

  • min. wykształcenia średniego lub wyższego

  • doświadczenia popartego sukcesami w zarządzaniu sprzedażą

  • wysokiego poziomu kompetencji w zarządzaniu zespołem

  • zorientowania na osiąganie celów biznesowych

  • wysokiej motywacji osiągnięć i sukcesów

  • proaktywności oraz samodzielności w rozwiązywaniu problemów

  • prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Jasne ścieżki awansu

  • Dogodna lokalizacja

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Umowa o pracę

  • Przyjazna atmosfera

  • Dodatkowe profity pozapłacowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

neonet s.a.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W tych trudnych czasach przykłada się dodatkową wagę do stabilności pracy oraz bezpieczeństwa. Zwłaszcza w takiej branży jak nasza - która sprawia, że mimo pandemii, nasi klienci mogą czuć się komfortowo w codziennych sytuacjach oraz nie muszą martwić się zepsutym sprzętem. Właśnie dlatego proponujemy STABILNE, PEWNE zatrudnienie - dołącz do nas i PRACUJ BEZPIECZNIE!

Przewiń do profilu firmy