Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

HEAT DECOR sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

  • Aktywna sprzedaż systemów grzewczych Heat Decor.

  • Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój potencjału klientów istniejących.

  • Badanie potrzeb klientów i współpraca z działem technicznym w zakresie doboru rozwiązań .

  • Stała współpraca z centralą firmy.

  • Bieżąca analiza sprzedaży i raportowanie wyników.

Nasze wymagania

  • Nastawienie na realizację celów.

  • Otwartość na ludzi, pomysły, zmiany i chęci do nauki i rozwoju.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Samodzielność, dobra organizacja oraz efektywne zarządzanie własnym czasem .

  • Umiejętność budowania i utrzymania długofalowych relacji z klientami.

  • Umiejętność negocjacji i znajomość technik sprzedaży.

  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość pakietu office.

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do regularnej pracy w terenie.

  • Znajomość lokalnego rynku dystrybutorów i wykonawców z branży elektrycznej, budowlanej i fotowoltaiki.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w młodym dynamicznym zespole, w ekspresowo rozwijającym się segmencie rynku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i osiąganych wyników - UOP lub B2B + premia.

  • Pracę w dziale dystrybucyjnym z nieograniczonymi możliwościami i największym potencjałem.

  • Szkolenia produktowe i pełne wdrożenie.

  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak telefon, laptop, samochód służbowy także do użytku prywatnego.

  • Możliwość uczestnictwa w kursach i warsztatach podnoszących kwalifikacje.

  • Możliwość szybkiego awansu w strukturze firmy.

O nas

Jeśli myślisz o ekologii i przyszłości Naszej planety i identyfikujesz się z rozwiązaniami technologicznymi dbającymi o środowisko dołącz do Naszego zespołu!

Heat Decor Sp. z o.o., to czołowy producent folii grzewczej na podczerwień. Swoje produkty kierujemy do klientów indywidualnych, firm instalacyjnych i dystrybutorów na terenie Europy.

Rozwijamy i pracujemy na nowych technologiach z zakresu ogrzewania, mając przede wszystkim na uwadze ochronę środowiska.

W związku z coraz większą grupą zainteresowanych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: