Regionalny Kierownik Sprzedaży

Saint-Gobain

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie klientów: producentów budowlanych i przetwórców szkła w przydzielonym regionie

  • Zapewnienie bliskich relacji z krajowymi dostawcami systemów - poznanie i zrozumienie ich planów biznesowych w Polsce i poza nią

  • Odkrywanie możliwości handlowych i przekładanie ich na plany testowania i certyfikacji

  • Aktywna współpraca z technikami (wewnętrznymi/zewnętrznymi)

  • Pozyskiwanie obiektów i konsultacje z zaangażowanymi użytkownikami końcowymi

  • Pozyskiwanie i wymiana informacji o obiektach

  • Wsparcie sprzedaży w zespole z pracownikami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz konsultantami ds. nieruchomości

  • Przygotowanie ofert i cen w biznesie codziennym i projektowym - w porozumieniu z wewnętrznym estymatorem sprzedaży i kierownikiem obszaru sprzedaży

  • Obsługa reklamacji

  • Udział w planowaniu budżetu i strategicznym planowaniu sprzedaży dla obszaru sprzedaży

  • Wywiad konkurencyjny

  • Doradztwo w zakresie architektury - proaktywne prowadzenie przetargów

  • Przygotowanie i pomoc w szkoleniach dla klientów i wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w branży szklarskiej i/lub w zakresie fabrykacji - warsztat metalowy - mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży bezpośredniej

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Znajomość języka polskiego (w mowie i piśmie)

  • Doświadczenie w pracy z systemami CAD

  • Dobra znajomość MS Office

  • Proaktywność pracy z klientem

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność pracy w zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Saint Gobain in Poland

Jesteśmy centralą korporacyjną Grupy Saint Gobain w Polsce Naszą rolą jest wdrażanie strategii Grupy i adaptowanie jej do lokalnych warunków w obszarach: finansowym, IT, prawnym, personalnym, komunikacyjnym oraz planowania i ​rozwoju Grupy Saint Gobain w kraju. Wspieramy działania wszystkich aktywności biznesowych Saint Gobain w Polsce. Promujemy lokalną współpracę pomiędzy poszczególnymi firmami i dbamy o satysfakcję naszych klientów.

Dołącz do nas!

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 76 krajach i zatrudniamy blisko 170 000 osób. W Polsce posiadamy 20 różnych marek, 24 zakłady i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

Przewiń do profilu firmy