Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży marki Wólczanka

VRG SPÓŁKA AKCYJNA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i egzekwowanie standardów związanych z misją i strategią Firmy,

  • Opracowanie i monitorowanie oraz egzekucja realizacji celów krótkoterminowych w zakresie sprzedaży na danym terenie w oparciu o kluczowe wskaźniki sprzedaży (KPI),

  • Zarządzanie, motywowanie i rozwijanie podległych zespołów sprzedażowych poprzez cykliczny Coaching,

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i spełnianie standardów ekspozycyjnych na podległym obszarze sprzedaży,

  • Rekomendowanie nowych rozwiązań i udoskonaleń poprawiających wydajność pracy,

  • Zarządzanie i optymalizacja kosztów podległych sklepów,

  • Współpraca z działami wspierającymi proces sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży retail (dużym atutem będzie doświadczenie w branży fashion),

  • Proaktywnej postawy biznesowej, zorientowanej na cel,

  • Potwierdzonych sukcesów w osiąganiu wyników sprzedażowych,

  • Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych i analitycznych,

  • Umiejętności pracy pod presją czasu i wyniku,

  • Gotowości do odbywania częstych podróży służbowych,

  • Czynnego prawa jazdy kat.B,

  • Biegłej znajomości pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Możliwość awansu,

  • Pracę w ambitnym zespole,

  • Dostęp do pakietu MultiSport oraz prywatnej opieki medycznej,

  • Program lojalnościowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistula, Bytomiem i Wólczanką. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

Przewiń do profilu firmy