Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

AMG DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik

AMG Dystrybucja Sp. z o.o. Sp .K. jest prężnie  rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. Swoje produkty dostarczamy do hurtowni budowlanych, sieci handlowych działających na rynku tradycyjnym oraz do sieci DIY. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na terenie województw:

       kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego

 na stanowisko:

Jeśli jesteś zmęczony ciągłym udowodnianiem swojej wartości, robieniem raportów, których i tak nikt nie czyta, a obecny pracodawca ogranicza Twoje możliwości rozwoju…

Dla ludzi ambitnych, kreatywnych z silną motywacją do pracy oferujemy:

  • pracę na partnerskich zasadach
  • dużą swobodę działania
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia:  umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia : pensja podstawowa; premia miesięczna , prowizja
  • narzędzia pracy: samochód; laptop; telefon

Oczekujemy:

  • pracowitości, lojalności oraz uczciwości
  • umiejętności z zakresu technik sprzedaży i negocjacji,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych, samodzielnego działania, automotywacji,
  • przedsiębiorczości oraz kreatywności
  • co najmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości rynku tradycyjnego oraz DIY
  • minimum średniego wykształcenia,
  • prawa jazdy kat. B,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • budowanie sieci dystrybucji poprzez pozyskiwanie nowych klientów,
  • realizacja planu sprzedaży na powierzonym terenie zgodnie ze standardami firmy
  • umacnianie wizerunku firmy na rynku oraz w sieciach dystrybucji,
  • rozszerzanie oferty w podległych punktach handlowych
  • opieka nad dotychczasowymi klientami oraz dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów firmy,

Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikuj lub na adres firmy: AMG Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. K. 59-220 Legnica ul. Wojska Polskiego 24c lok 5.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy