Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

KUBENZ sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzaniem siecią sklepów-personelem , realizacja planów sprzedaży, realizacja strategii firmy dotyczącej rozwoju sieci

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sieci detalicznej
  • umiejętność budowania i zarządzania zespołem
  • umiejętność wyznaczania celów sobie i zespołowi
  • umiejętność samodzielnego działania w ramach określonych zasad
  • umiejętność pracy na wskaźnikach sprzedażowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • rozwój zawodowy i pełen zakres szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Regionalny Kierownik Sprzedaży, mazowieckie