Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Andros Polska Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie współpracy z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych w obrębie sprzedaży produktów markowych: dystrybutorzy, sieci lokalne;

  • Negocjowanie warunków współpracy oraz poprawności zapisów umownych z klientami, włącznie z listingami, wprowadzaniem nowych produktów, wprowadzaniem nowych cenników;

  • Określanie i zarządzanie kampaniami sprzedażowymi/promocyjnymi, mających na celu zwiększenie sprzedaży, zarządzanie budżetem promocyjnym;

  • Proponowanie oraz wdrażanie działań z zakresu category managementu, optymalizacja asortymentu;

  • Kontrolę poziomu sprzedaży, poprawności dostaw, ekspozycji towarów a także efektywności merchandising;

  • Współtworzenie strategii sprzedażowej Firmy w obrębie odpowiedzialności działu;

  • Współudział w tworzeniu budżetu sprzedażowego i marketingowego oraz jego kontrola i realizacja;

  • Opracowywanie analiz i przygotowywanie raportów, cyklicznych i specjalnych.

Nasze wymagania

  • Min. 3 letniego doświadczenia w branży FMCG we współpracy z dystrybutorami i sieciami lokalnymi

  • Dobrej komunikatywności w kontaktach osobistych, telefonicznych i mailowych

  • Bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności i dokładności

  • Umiejętności podejmowania decyzji na podstawie przeprowadzonych analiz

  • Prawo jazdy kat. B

  • Swobodnej pracy w środowisku MS Office (Excel, PowerPoint, Word)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport, i inne).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Spółka Andros Polska Sp. z o.o jedna z największych firm skupujących i przetwarzających owoce.

Przewiń do profilu firmy