Regionalny Kierownik Sprzedaży (mazowieckie, lubelskie, podkarpackie)

BRANDBQ Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie salonami Medicine w podległym regionie na terenie 3 województw: mazowieckiego, lubelskiego oraz podkarpackiego

  • Realizacja planów sprzedażowych i celów strategicznych marki

  • Wdrażanie procedur i standardów Medicine

  • Optymalizacja procesów

  • Inicjowanie rozwiązań wspierających biznes oraz implementacja nowych narzędzi operacyjnych

  • Współtworzenie skutecznych zespołów sprzedażowych

  • Wspieranie dobrej atmosfery, komfortu pracy i partnerskich relacji w salonach

Podział czasu pracy
80%

Zarządzanie regionem, dbanie o standard salonów i obsługi

20%

Zadania administracyjne

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu regionem w branży fashion

  • Posiadasz prawo jazdy i aktywnie z niego korzystasz

  • Mieszkasz na terenie woj. mazowieckiego, lubelskiego, świętokrzyskiego lub na podkarpaciu

  • Jesteś zorganizowany i potrafisz pracować pod presją czasu

  • Masz analityczny umysł w połączeniu z poczuciem estetyki, znajomością trendów i zasad VM

  • Umiejętnie koordynujesz projekty z różnych obszarów

  • Cenisz otwartą komunikację i współpracę

  • Jesteś elastyczny i otwarty na zmiany

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • umowa o pracę bez okresu próbnego

  • realna możliwość rozwoju

  • atrakcyjny system premiowania

  • super atmosfera

  • wsparcie zgranego zespołu

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa online

3

Spotkanie rekrutacyjne

Informacja o aplikowaniu

Jesteś zainteresowany?

Prześlij swoje zgłoszenie klikając w Aplikuj

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Medicine

Oryginalne, elektryzujące, indywidualne - takie są nasze ubrania;

projektowane przy współpracy z młodymi twórcami, w zgodzie

z najnowszymi trendami i niezgodzie na rutynę.

Lubimy różnorodność i autorskie rozwiązania.

Dołącz do zespołu i rozwijaj się z Nami