Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży (mazowieckie)

Balex Metal Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych planów sprzedaży w oparciu o asortyment stalowych pokryć dachowych i elewacyjnych, termoizolacji (Thermano) i stalowych systemów rynnowych,

  • budowanie długofalowych relacji z dystrybutorami (hurtownie) i rynkiem wykonawców (dekarze i firmy budowlane),

  • pozyskiwanie nowych klientów, poprzez aktywne działanie w terenie,

  • monitorowanie rynku budowlanego,

  • budowanie pozytywnego wizerunku Balex Metal

Podział czasu pracy
75%

praca z klientem

15%

czynności administracyjne

10%

stałe poszerzanie wiedzy technicznej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży budowlanej będzie zdecydowanym atutem,

  • popartego sukcesami doświadczenia sprzedażowego,

  • wiedzy i praktyki w zakresie doradztwa technicznego,

  • wykształcenia średniego, dodatkowym atutem będzie techniczne,

  • umiejętności budowania długofalowych relacji z Klientami,

  • wysokich zdolności negocjacyjnych,

  • inicjatywy, zaangażowania oraz odpowiedzialności,

  • samodzielności i umiejętności ustalania priorytetów w działaniu,

  • pełnego zaangażowania w dążeniu do osiągnięcia celu,

  • prawa jazdy kat. B,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość lokalnego rynku dystrybucji budowlanej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Balex Metal Sp. z o.o.

Od blisko 30 lat Balex Metal działa w branży produkcji materiałów budowlanych, dostarczając rozwiązania dla budownictwa komercyjnego, mieszkaniowego i rolniczego. Jesteśmy wiodącym producentem paneli w tej części świata, a nasze materiały są sprzedawane na całym świecie, od USA po Nową Zelandię. Dynamiczny rozwój Balex Metal zawdzięczamy Klientom, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i wspólnie z nami od lat realizują ideę - „Budowania razem”.

Grupa Balex Metal to 3 zakłady produkcyjne w Polsce i 2 za granicą – Słowacja i Łotwa. Aktualnie w Polsce zatrudniamy około 550 osób.

Od 2018 roku jesteśmy częścią Kingspan Group, oddziału Joris Idee w Belgii. Grupa Joris Idee zatrudnia ponad 1000 pracowników w 7 różnych krajach w 13 zakładach produkcyjnych.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy