Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

DSM NUTRITIONAL PRODUCTS sp. z o.o.

  • Tarczyńska 113, Mszczonów
    Mszczonów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Tarczyńska 113

Mszczonów

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i promocja produktów DSM z obszaru Zdrowia i Żywienia Zwierząt;

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w kanałach B2B, B2F, B2D;

  • Wizyty handlowe i doradztwo techniczne u Klientów;

  • Przedstawianie nowoczesnych rozwiązań żywieniowych na seminariach, targach i panelach naukowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe rolnicze, zootechniczne lub weterynaryjne;

  • Wiedza z zakresu żywienia zwierząt, formulacji pasz;

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów rynku produktów żywienia zwierząt;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym (j. angieski jest koproracyjnym językiem DSM);

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę i możliwość rozwoju w globalnych strukturach DSM;

  • Swoboda działania – stanowisko charakteryzuje się dużą samodzielnością i odpowiedzialnością, praca w terenie (ok. 3 dni w tygodniu, pozostały czas – praca zdalna / z biura w Mszczonowie);

  • Zaplecze naukowe i wsparcie ekspertów DSM w zakresie żywienia zwierząt;

  • Dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

DSM Nutritional Products to globalna, ukierunkowana na cel oraz oparta na nauce firma zajmująca się żywieniem, zdrowiem i zrównoważonym rozwojem.

To, kim jesteśmy jako firma, jest wynikiem wyborów - zarówno tych, które już podjęliśmy, tych, które podejmujemy na bieżąco, jak i tych, które podejmiemy w przyszłości. Wybory te oparte są na naszej misji, jaką jest zrównoważony rozwój, oraz na naszych podstawowych wartościach. Wszystko, co robimy, powinno przyczynić się do stworzenia bardziej zrównoważonego świata.

DSM kieruje się jasną i wyraźną filozofią polegającą na jednoczesnym i równoległym byciu odpowiedzialnym za ludzi, planetę i zyski (tzw. Triple P – potrójne P: people, planet, profit).

Misja DSM opiera się na naszej głównej wartości, zgodnie z którą powinniśmy przyczyniać się do powstawania bardziej zrównoważonego świata. Wartość ta prowadzi nas we wszystkich działaniach oraz stanowi podstawę naszego Kodeksu Postępowania w Biznesie.

Praca w DSM oznacza możliwość przyczynienia się do poprawy życia ludzi i rozwiązywania problemów współczesnego świata.

Przewiń do profilu firmy