Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Mondi Warszawa Sp. z o.o.

  • Mszczonów

    Mszczonów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizację planów sprzedażowych,

  • Aktywną sprzedaż na terenie województw: mazowieckiego, podlaskiego, łódzkiego,

  • Bieżącą obsługa klientów,

  • Nawiązywanie kontaktów i budowanie więzi z obecnymi i potencjalnymi klientami,

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji,

  • Przygotowywanie i prezentację ofert handlowych.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży, mile widziane będą branże pokrewne: papier, tektura, folia, ale nie jest to warunek konieczny,

  • Wierzysz w to, że „sprzedawanie to pomaganie” i na drodze do sprzedaży (transakcji) ważne jest obiektywne, merytoryczne wsparcie i edukacja klienta,

  • Potrafisz negocjować,

  • Jesteś osobą samodzielną, zmotywowaną i przedsiębiorczą,

  • Potrafisz z łatwością nawiązywać kontakty,

  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Język angielski ( min B2).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i profesjonalną, rodzinną oraz przyjazną atmosferę pracy,

  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport, ZFŚŚ, wczasy pod gruszą, bony, paczki.

  • Wsparcie i pomoc doświadczonego zespołu,

  • (Do)finansowanie szkoleń,

  • Niezbędne narzędzia ( samochód, telefon, laptop),

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Specjalizujemy się w produkcji różnych typów opakowań oraz papieru. Rekrutujemy do dywizji produkującej opakowania z tektury falistej, praktycznie z każdej gałęzi przemysłu, w tym eCommerce. W Polsce mamy 6 dużych fabryk i jesteśmy liderem rynku. Tak, formalnie Mondi to duże korpo, ale działamy jak nie-korpo.

Świat naszych klientów jest różnorodny: eCommerce, FMCG, duże produkty jak meble czy AGD lub ciężka liga jak opakowania przemysłowe, np. do motoryzacji. Opakowania tekturowe, które będziesz, to więcej niż opakowanie na produkt klienta. To także procesy pakowania, magazynowanie, logistyka. To sprawia, że świat opakowań jest tak fascynujący. Przynajmniej naszym zdaniem. Będziesz pracować ze specjalistami z obszaru sprzedaży, obsługi klienta, jakości czy produkcji. Działamy jak drużyna, bo najlepsze efekty przynosi praca zespołowa –To także praca, w której jest się od kogo uczyć. Na zdolnych i ambitnych pracowników czeka możliwość rozwoju talentów w wewnętrznym programie Next Gen. https://www.mondigroup.com/en/sustainability/action/2021/a-skilled-and-committed-workforce/austria/developing-next-generation-leaders-in-mondi-plants-and-mills/

Firma znajduje się w Mszczonowie.

Przewiń do profilu firmy