Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Eurovia Polska S.A.O firmie

Eurovia Polska S.A.

Sosnowiecka 11

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i usług

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w przydzielonym regionie

  • Spotkania z klientami w terenie

  • Prowadzenie negocjacji warunków sprzedażowych

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • Sporządzanie dokumentacji handlowej, raportów i prezentacji

  • Śledzenie zmian i nowości w branży

Podział czasu pracy
70%

Praca w terenie

30%

Praca hybrydowa

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Dobra znajomość branży budownictwa drogowego

  • Praktyczna znajomość technik negocjacji

  • Otwartość i komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy w terenie

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

  • Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Kompleksowy program wdrożenia

  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • wyprawka dla dziecka

Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI – jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy