Regionalny Kierownik Sprzedaży Nasion (Seeds Area Sales Manager)

Syngenta

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Obecnie poszukujemy Regionalnego Kierownika Sprzedaży, który będzie częścią naszego zespołu nasion upraw polowych i będzie odpowiedzialny za sprzedaż na południu Polski (obszar obejmuje: woj. dolnośląskie, woj. śląskie, woj. małopolskie, woj. świętokrzyskie, woj. podkarpackie).

  • Wdrożenie kampanii sprzedażowej w przypisanym regionie, zarządzanie zespołem Przedstawicieli Techniczno-Handlowych w realizacji celów sprzedażowych we współpracy z partnerami handlowymi

  • Dbałość o relacje z obecnymi klientami firmy, zarządzanie współpracą z kluczowymi klientami i gospodarstwami rolnymi, w tym odpowiedzialność za przygotowanie ofert, generowanie zamówień, weryfikację należności, wsparcie agronomiczne

  • Wyznaczanie celów sprzedażowych w ramach procesu zarządzania sprzedażą , koordynowanie i kontrolowanie pracy zespołu, ocena ich wyników

  • Zarządzanie grupą powierzonych klientów, monitorowanie sprzedaży, kontrola stanów magazynowych w trakcie sezonu oraz zbieranie i analiza danych rynkowych

  • Opracowanie raportów sprzedażowych, w tym prognoz sprzedaży, analiza dostępności produktów oraz wspieranie zespołu w efektywnej alokacji produktów w celu realizacji wyznaczonych targetów sprzedażowych

  • Uczestnictwo w budowaniu programów marketingowych, planów kampanii oraz wsparcie działów Sprzedaży i Marketingu w tworzeniu efektywnych narzędzi handlowych

  • Realizacja celów sprzedażowych i zwiększanie udziału w rynku poprzez współpracę z partnerami dystrybucyjnymi, kluczowymi producentami oraz innymi klientami obsługiwanymi przez zespół

  • Wdrażanie strategii rynkowej w zakresie każdej z upraw oraz realizacja kampanii w powierzonym regionie we współpracy z Menadżerami ds. Produktu oraz Działem Wsparcia Technicznego

  • Zarządzanie zespołem: prowadzenie procesu rekturacji, wyznaczanie celów, zarządzanie wynikami zespołu, dbałość o rozwój kompetencji w podległym zespole: prowadzenie szkoleń oraz coachingu

Nasze wymagania

  • Ogólna znajomość branży nasiennej i rolnictwa w Polsce, agronomii i ekonomiki rolnej, w szczególności znajomość produktów i doświadczenie w zakresie upraw polowych

  • Minimum 5-8 lat doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej

  • Doświadczenie w zarządzaniu klientami w powierzonym regionie, lokalnymi dystrybutorami,  oddziałami ogólnopolskich dystrybutorów oraz innym klientami bezpośrednimi

  • Bardzo dobra organizacja pracy, nastawienie na realizację zadań sprzedażowych, koncentracja na celu, umiejętność ustalania priorytetów oraz samodzielność i zdecydowanie w działaniu

  • Wysokie umiejętności przywódcze i zarządzania zespołem, umiejętność doboru pracowników i oceny wyników ich pracy

  • Dobra znajomość rynku i konkurencji, trendów rynkowych w branży rolnej i w przypisanym regionie działania

  • Wysoki poziom umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych, rozumienie potrzeb klienta

  • Umiejętność zarządzania bazami danych, narzędziami do raportowania i CRM

  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

Firma Syngenta zapewnia równe traktowanie i w naszych praktykach rekrutacji, zatrudnienia, szkoleń, awansów nie dyskryminuje z powodu rasy, koloru skóry, religii, płci, narodowości, wieku, orientacji seksualnej, stanu cywilnego, niepełnosprawności  czy każdego innego statusu chronionego przepisami prawa.

Syngenta

Syngenta jest jedną z wiodących firm rolniczych na świecie. Naszą ambicją jest pomóc bezpiecznie wyżywić naszą planetę przy jednoczesnej dbałości o środowisko. Nasz cel to poprawa zrównoważonego rozwoju, jakości i bezpieczeństwa rolnictwa dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie upraw. Nasze technologie umożliwiają milionom rolników na całym świecie lepiej wykorzystywać ograniczone  zasoby naturalne. 28 000 naszych pracowników w ponad 90 krajach pracuje nad zmianą sposobu uprawy roślin.

Przewiń do profilu firmy