Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży Obiektowej

MARBET Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie kontaktów z biurami projektowymi, architektami i generalnymi wykonawcami,

  • indywidualne prowadzenie tematów obiektowych i ich realizacji przez inwestora,

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów, nadzorowanie przepływu informacji o rynku i klientach, aktualizowanie bazy klientów,

  • monitorowanie rynku i samodzielne poszukiwanie inwestycji związanych z realizacjami obiektów,

  • wsparcie oraz doradztwa techniczne w zakresie produktów i ich zastosowań,

  • uczestnictwo w projektach pionu handlowego,

  • bieżąca praca w systemie CRM,

  • ofertowanie zapytań klientów w zakresie oferowanych produktów,

  • analizowanie, raportowanie zapytań ofertowych, spływających ze zgłoszeń danych technicznych oraz udział w aktywnej współpraca z działem sprzedaży w celu realizowania złożonych zamówień,

  • czynny udział w szkoleniach produktowych ich zastosowaniu oraz możliwych innych rozwiązaniach,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w współpracy z biurami projektowymi i architektami,

  • doświadczenie w branży okiennej i budowlanej,

  • gotowość do podróży służbowych,

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,

  • praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji,

  • umiejętność przygotowywania ofert handlowych,

  • umiejętność łatwego nawiązywania relacji interpersonalnych,

  • duży stopień motywacji i dynamizm w działaniu,

  • orientacja na wyniki,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • pakiet medyczny,

  • ubezpieczenie grupowe.

  • narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop, Internet mobilny).

MARBET Sp. z o.o.

MARBET Spółka z o.o. to firma produkcyjna z 40-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i produkcji mebli. Większość produktów opartych jest na technologii spienionego polistyrenu. Nowoczesne rozwiązania pozwalają nam na produkcję bezpieczną dla środowiska naturalnego.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane niniejszym stanowiskiem prosimy o przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, tj. CV i przesłanie ich za pomocą przycisku Aplikuj w tytule wpisując: Regionalny Kierownik Sprzedaży Obiektowej Marbet Bausystem.

Wszystkie odpowiedzi traktowane będą, jako poufne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.