Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży On Trade

Wyborowa Pernod RicardO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

CZYM SIĘ BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ?

• Będziesz bezpośrednio odpowiadać za cele firmy w kanale On Trade w regionie Centrum poprzez zarządzanie pracą i rozwój kompetencji podległego zespołu Przedstawicieli Handlowych On Trade;

• Negocjować warunki handlowe w ustalonych ramach i efektywne zarządzać bazą klientów na powierzonym terenie działania według strategii i ustalonych zasad działu Sprzedaży;

• Dbać o długotrwałe i solidne relacje z klientami i pozyskiwać nowych klientów kanału On Trade;

• Identyfikować potencjalne, nowe szanse rozwoju sprzedaży produktów i eliminować luki dystrybucyjne;

• Współpracować z działem trade marketingu w zakresie tworzenia i przygotowywania promocji handlowych i konsumenckich;

• Odpowiadać za kontrolę kosztów, administrację (raporty) i dobra firmy.

Podział czasu pracy
50%

Praca indywidualna

50%

Praca zespołowa

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu procesami sprzedaży w kanale On Trade i znasz branżę On Trade na rynku warszawskim;

  • Masz sukcesy w prowadzeniu negocjacji handlowych;

  • Jesteś otwarta/y na nowe zadania, kreatywna/y i nastawiona/y na poszukiwanie rozwiązań;

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem (mile widziane);

  • Łatwo nawiązujesz relacje i komunikujesz się z innymi;

  • Jesteś zaangażowana/y i dążysz konsekwentnie do realizacji celu;

  • Masz prawo jazdy kat. B;

  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • Znasz język angielski na poziomie B2.

To oferujemy

  • Stabilną współpracę z prestiżowymi markami o ciekawej historii;

  • Serdeczną atmosferę pracy i środowisko ludzi z pasją;

  • Bogaty pakiet benefitów firmowych;

  • Możliwość pracy zdalnej lub/i pracę w nowoczesnym designerskim biurze zlokalizowanym w Centrum Warszawy (budynek Lumen);

  • Pracę przy ciekawych projektach organizowanych przez Wyborowa Pernod Ricard.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Wyborowa Pernod Ricard

W Wyborowa Pernod Ricard zajmujemy się marketingiem i sprzedażą 33 kluczowych marek grupy Pernod Ricard, do których należą alkohole mocne, wina oraz szampany. Lokalnie pracujemy z globalnymi markami alkoholi mocnych, win oraz szampanów, a w naszych zakładach w Poznaniu i Zielonej Górze produkujemy znane polskie wódki z portfolio Grupy.

Przewiń do profilu firmy

Dział:

Sprzedaż On Trad