Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży On Trade

Wyborowa Pernod RicardO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

CZYM SIĘ BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ?

• Będziesz bezpośrednio odpowiadać za cele firmy w kanale On Trade w regionie Centrum poprzez zarządzanie pracą i rozwój kompetencji podległego zespołu Przedstawicieli Handlowych On Trade;

• Negocjować warunki handlowe w ustalonych ramach i efektywne zarządzać bazą klientów na powierzonym terenie działania według strategii i ustalonych zasad działu Sprzedaży;

• Dbać o długotrwałe i solidne relacje z klientami i pozyskiwać nowych klientów kanału On Trade;

• Identyfikować potencjalne, nowe szanse rozwoju sprzedaży produktów i eliminować luki dystrybucyjne;

• Współpracować z działem trade marketingu w zakresie tworzenia i przygotowywania promocji handlowych i konsumenckich;

• Odpowiadać za kontrolę kosztów, administrację (raporty) i dobra firmy.

Podział czasu pracy

50%

Praca indywidualna

50%

Praca zespołowa

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu procesami sprzedaży w kanale On Trade i znasz branżę On Trade na rynku warszawskim;
  • Masz sukcesy w prowadzeniu negocjacji handlowych;
  • Jesteś otwarta/y na nowe zadania, kreatywna/y i nastawiona/y na poszukiwanie rozwiązań;
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem (mile widziane);
  • Łatwo nawiązujesz relacje i komunikujesz się z innymi;
  • Jesteś zaangażowana/y i dążysz konsekwentnie do realizacji celu;
  • Masz prawo jazdy kat. B;
  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Znasz język angielski na poziomie B2.

To oferujemy

  • Stabilną współpracę z prestiżowymi markami o ciekawej historii;
  • Serdeczną atmosferę pracy i środowisko ludzi z pasją;
  • Bogaty pakiet benefitów firmowych;
  • Możliwość pracy zdalnej lub/i pracę w nowoczesnym designerskim biurze zlokalizowanym w Centrum Warszawy (budynek Lumen);
  • Pracę przy ciekawych projektach organizowanych przez Wyborowa Pernod Ricard.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Wyborowa Pernod Ricard

W Wyborowa Pernod Ricard zajmujemy się marketingiem i sprzedażą 33 kluczowych marek grupy Pernod Ricard, do których należą alkohole mocne, wina oraz szampany. Lokalnie pracujemy z globalnymi markami alkoholi mocnych, win oraz szampanów, a w naszych zakładach w Poznaniu i Zielonej Górze produkujemy znane polskie wódki z portfolio Grupy.

Dział:

Sprzedaż On Trad

Regionalny Kierownik Sprzedaży On Trade, Warszawa