Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Atlas Poland Sp. z o.o. O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Atlas Poland Sp. z o.o. lider w sprzedaży specjalistycznych maszyn budowlanych kolejowych i przemysłowych, poszukuje osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • sprzedaż maszyn o wartości od 100 tys. do 8 mln złotych na rynku B2B
  • praca z aktualną bazą klientów
  • budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z obecnymi i przyszłymi klientami
  • prowadzenie rozmów handlowych
  • doradztwo techniczne, opracowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie spotkań negocjacyjnych z klientami
  • analiza rynku i działań konkurencji

WYMAGANIA:

  • entuzjazm i determinacja w dążeniu do celu
  • minimum 2-letnie doświadczenie w handlu
  • dobrze widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • umiejętności oceny potencjału zakupowego klientów
  • dobra organizacja czasu pracy
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomości obsługi komputera
  • prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od początku zatrudnienia
  • wynagrodzenie złożone z podstawy i jasno określonej prowizji proporcjonalnej do wyników
  • podniesienie kwalifikacji zawodowych
  • wartościowe szkolenia sprzedażowe i produktowe w Polsce i za granicą
  • opiekę i wsparcie doświadczonych kolegów
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań od początku zatrudnienia (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy