Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • opolskie
  • Kierownik
  • 08.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodący producent branży FMCG w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację strategii sprzedaży firmy w podległym regionie działania, zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych, utrzymanie dobrych relacji z klientami.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • co najmniej 2-letniego stażu pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG
    • znajomość rynku lokalnego
    • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
    • wysokie zdolności interpersonalne
    • umiejętności motywowania zespołu
    • zdolności handlowe i negocjacyjne
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • gotowość do współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej

    Oferujemy:

    • pracę w młodym dynamicznym zespole
    • wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników
    Osoby zainteresowane/spełniające nasze warunki prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Victoria Cymes Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Victoria Cymes Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    bottom