Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

ProfixO firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
PROFIX Sp. z o.o. od ponad 25 lat z powodzeniem działa w obszarze produkcji i handlu.
Dostawca wysokiej jakości narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, odzieży ochronnej / roboczej oraz artykułów BHP.
Właściciel marek PROLINE, PROLINE HD, LAHTI PRO, TRYTON, VULCAN CONCEPT oraz dystrybutor renomowanych światowych marek takich jak: STANLEY, BLACK&DECKER, FISKARS.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy przedsiębiorczego i doświadczonego kandydata / kandydatki do roli
REGIONALNEGO KIEROWNIKA SPRZEDAŻY
współpraca B2B
województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie

Kluczowe zadania:

  • Budowanie i rozwój relacji z Klientami w kanale detalicznym – rynek tradycyjny
  • Skuteczna realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych, w tym realizacja przyjętej polityki a także proponowanie i podejmowanie działań zwiększających sprzedaż
  • Kreowanie działań biznesowych nastawionych na rozwiązania zwiększające poziom obrotów, satysfakcji klientów i jakości usług
  • Zarządzanie podległym, kilkunastoosobowym zespołem Przedstawicieli Handlowych – rekrutacja i pozyskiwanie talentów, organizacja pracy, wyznaczanie celów i monitorowanie osiąganych wyników, kształtowanie standardów sprzedaży wspierających rozwój marki pracodawcy, podejmowanie działań budujących zaangażowanie zespołu
  • Wdrażanie akcji i projektów marketingowych, osobiście i przy zaangażowaniu podległego zespołu
  • Analizowanie wyników osiąganych przez zespół i właściwe reagowanie na bieżącą sytuację
  • Stałe monitorowanie rynku, w tym: badanie potencjału w podległym regionie, śledzenie trendów, poziomu cen i działań konkurencji

Szukamy osoby, która:

  • Posiada co najmniej kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem sprzedaży, w terenie
  • Rozpoznaje i analizuje potrzeby podległych pracowników oraz przedstawia propozycje rozwojowe
  • Posiada praktyczną, popartą doświadczeniem, wiedzę o rynku tradycyjnym
  • Zna branżę narzędzi ręcznych / elektronarzędzi / środków ochrony indywidualnej
  • Posiada kompetencje lidera, potrafi motywować i inspirować zespół
  • Ma zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy na każdym poziomie w strukturze organizacji i w relacjach z Klientami
  • Myśli biznesowo i strategicznie, posiada szerokie spojrzenie na rynek, procesy i klientów a w pracy jest nastawiona na poszukiwanie rozwiązań
  • Jest konsekwentna, wytrwała, doskonale planuje swoją pracę, potrafi zarządzać priorytetami

Oferujemy:

  • Współpracę B2B, opartą na systemie zadaniowym
  • Pełną wyzwań pracę i dużą samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od wyników
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, notebook
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport i opieki medycznej w placówkach Medicover
  • Wsparcie zespołu i atmosferę opartą na współpracy i partnerstwie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Profix sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Profix sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Profix Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-228), ul. Marywilska 34, adres e-mail: [email protected],pl

Dane osobowe są przetwarzane w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu lub wykorzystywane w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych..

Przysługują Państwu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wycofania zgody, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy