Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Bimak Systemy Przesuwne

5 0007 000 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, negocjacja warunków oraz zawieranie umów handlowych

  • prowadzenie spotkań i prezentacji dla klientów biznesowych

  • realizacja celów sprzedażowych

  • rozwijanie długofalowych, opartych na zaufaniu relacji z klientami biznesowymi

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi posprzedażowej oraz rozszerzanie współpracy z istniejącymi klientami biznesowymi

  • raportowanie swojej pracy

  • budowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy również z wykorzystaniem serwisów społecznościowych, specjalizujących się w kontaktach zawodowo-biznesowych

  • podnoszenie kwalifikacji i uczestnictwo w szkoleniach

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży meblarskiej

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami biznesowymi

  • doświadczenie w pracy z systemami CRM

  • wysoka komunikatywność i kompetencje negocjacyjne

  • doświadczenie w prowadzeniu spotkań i prezentacji biznesowych

  • zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość MS Office

  • umiejętności: : sprzedaż, account manager, prawo jazdy, priorytetyzacja, skuteczna komunikacja

  • opcjonalne: e-commerce

  • Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania, nie czekaj, aplikuj!

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • dwuskładnikowe wynagrodzenie – podstawa plus miesięczna premia sprzedażowa

  • prywatna opieka medyczna, szkolenia

Opis stanowiska:

Obszar świadczenia pracy: 1/3 Polski.

Projektujemy i wytwarzamy aluminiowe systemy przesuwne do szaf oraz systemów szuflad.

Rekrutujemy na nowe stanowisko w strukturze firmy dedykowane dla profesjonalistów, którzy zajmą się sprzedażą dla klientów segmentu B2B.

Firma Bimak jest jednym z liderów rynku akcesoriów meblowych w Polsce. Od 2007 roku z powodzeniem specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży aluminiowych systemów do drzwi przesuwnych.

Przewiń do profilu firmy