Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Florentyna sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem składającym się z Przedstawicieli Handlowych

  • Realizację celów sprzedażowych oraz ekspozycyjnych

  • Wdrażanie akcji promocyjnych oraz aktywności centralnych / lokalnych na podległym rynku

  • Efektywne zarządzanie budżetem

  • Zarządzanie bazą klientów

  • Współpracę z działami wspierającymi i innymi Kierownikami Sprzedaży

  • Budowanie zaangażowania zespołu poprzez odpowiednie przywództwo i kompetentną ocenę

  • Rozwój podległych sieci lokalnych

  • Budowanie trwałych relacji z klientami

  • Raportowanie parametrów biznesowych

  • Dbanie o wysoką jakość standardów obowiązujących w podległym zespole

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata na stanowisku kierowniczym w Dziale Sprzedaży

  • Dobra znajomość programów MS Office

  • Umiejętności przywódcze

  • Zaangażowanie i dynamizm w działaniu

  • Nastawienie na wynik

  • Umiejętności planowania oraz organizacji pracy własnej oraz zespołu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Florentyna jest rodzinną firmą, istniejącą na polskim rynku od 1989 roku. Fundamentami wszystkich naszych sukcesów jest kadra pracownicza. To dzięki jej niesłabnącej determinacji i przede wszystkim, pasji tworzenia, staliśmy się ekspertami w swojej dziedzinie. Na przestrzeni ponad 20 lat stworzyliśmy marki, które na stałe zagościły w polskich domach, wśród nich: Florina, Botti Electronic, Miss Lucy, Emalia Pleszew, Praktyczna oraz Magnus.

Przewiń do profilu firmy