Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

"Dekspol" P.P.H. Iwona OleszakO firmie

  • opolskie
    opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne budowanie sprzedaży oraz obsługa klientów firmy w wyznaczonym regionie
  • samodzielnie zorganizowana i zaplanowana praca mająca na celu realizację wyznaczonych zadań
  • wdrażanie swoich pomysłów i strategii sprzedażowych adekwatnych do osiągnięcia celu w swoim regionie
  • tworzenie ofert, kalkulacji oraz przeprowadzanie prób produktowych u klientów zgodnie z zaleceniami laboratorium fabrycznego
  • analiza aktywności rynku konkurencji
  • budowanie wzorowych relacji z klientami oraz dobrego wizerunku firmy
  • współpraca z Biurem Handlowym oraz innymi działami firmy
  • raportowanie działań i wyników do Dyrektora Handlowego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy Handlowca/Przedstawiciela Handlowego/Regionalnego Kierownika Sprzedaży w branży budowlanej lub pokrewnej
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu dobrych relacji handlowych z klientami
  • umiejętność negocjacji i samodzielnego planowania zadań
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Prawo jazdy kat. B
  • Kreatywność i zaangażowanie

Mile widziane

  • Znajomość rynku hurtowni budowlanych, zagadnień chemii budowlanej oraz środków ochrony drewna (farby, impregnaty, lakierobejce, oleje itp.)
  • Znajomość zakładów przemysłu drzewnego i tartaków będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Bardzo interesującą, poważną i stałą pracę w niebanalnej branży produktów ochrony drewna u lidera - polskiego producenta z 30-letnim stażem na rynku
  • Pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju i własnej realizacji zawodowej
  • Pakiet szkoleń firmowych
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Pracę w dogodnym dla Ciebie terenie
  • Stałe wynagrodzenie oraz premie + super bonusy- których wartość jest zależna tylko i wyłącznie od Ciebie
  • Wsparcie zespołu, który wie jak ważna jest dobra atmosfera w pracy

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

"Dekspol" P.P.H. Iwona Oleszak

"Dekspol" to czołowy polski producent środków do kompleksowej ochrony i dekoracji drewna oraz środków chemii budowlanej.To firma rodzinna z całkowicie polskim kapitałem, która od 30 lat wytwarza najwyższej jakości produkty do profesjonalnej impregnacji drewna i dostarcza je do zakładów przemysłu drzewnego.

Więcej informacji o firmie:

dekspol.pl

fb.com/dekspol

Regionalny Kierownik Sprzedaży, opolskie