Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży OTC

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 2019-05-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ranbaxy (Poland) Sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu SUNPHARMA, który jest obecny na rynkach ogólnoświatowych. Głównym obszarem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja leków oraz substancji chemicznych. Zatrudniamy ponad  30 000  osób w 150  krajach na całym świecie. Jesteśmy obecni na polskim rynku farmaceutycznym 20 lat. Nasze leki zyskały  uznanie wielu  profesjonalistów i pacjentów. Naszą misją jest umożliwienie lepszego dostępu do złożonych produktów na całym świecie. Naszym celem jest bezpieczeństwo pacjenta oraz utrzymanie wysokiej jakości produktów.

    Obecnie poszukujemy dynamicznych i ambitnych kandydatów  na stanowisko:

    REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY OTC

    Teren pracy: woj. mazowieckie, lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, łódzkie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie

    Opis stanowiska:

    • Efektywne zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym (7 Przedstawicieli Farmaceutycznych), poprzez wyznaczanie celów, egzekwowanie zadań, motywowanie, coaching.
    • Aktywny udział w opracowywaniu strategii sprzedaży suplementów diety, wyrobów medycznych, leków OTC i RX oraz implementacja narzędzi i rozwiązań mających na celu poprawę efektywności działań zgodnie z ustaloną strategią marketingową.
    • Rekrutacja i wprowadzanie nowych pracowników do zespołu i firmy.
    • Kontrola i koordynacja planowania, raportowania, implementacji budżetu oraz dokumentacji.
    • Wsparcie oraz budowanie atmosfery w podległym zespole opartej na dzieleniu się informacjami, wiedzą i doświadczeniem.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego.
    • Co najmniej 2 lata doświadczenia w branży farmaceutycznej na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży.
    • Rozumienia dynamiki i wymagań rynku.
    • Umiejętności zarządzania ludźmi i sprzedażą.
    • Umiejętności delegowania zadań i przekazywania wiedzy.
    • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznego i strategicznego myślenia.
    • Orientacji na wynik i osiągnięcie wyznaczonego celu.
    • Asertywności połączonej z umiejętnościami interpersonalnymi.
    • Umiejętności pracy zespołowej.
    • Ważnego prawa jazdy kat. B.
    • Znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office).

    Oferujemy:

    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy.
    • Motywacyjny system wynagrodzeń.
    • Atrakcyjny pakiet socjalny.
    • Wysokiej klasy narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).
    • Duży poziom samodzielności i odpowiedzialności.
    • Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane ogłoszenia.