Regionalny Kierownik Sprzedaży - Partner Biznesowy

ENTALPIA EUROPE SP. Z O.O.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma Entalpia Europe Sp. z o.o. międzynarodowy producent i dystrybutor komponentów do chłodnictwa i wentylacji poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: kraje skandynawskie /Dania, Szwecja, Finlandia/

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Budowanie sieci sprzedaży i koordynacja jej funkcjonowania w podległym regionie
  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
  • Analiza działań firm konkurencyjnych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie zaufania do produktów Entalpia i współpracy z firm
  • Poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży
  • Osiąganie wyznaczonych celów
  • Raportowanie oraz analiza działań związanych ze współpracą z klientami

WYMAGANIA:

  • Preferowane wykształcenie wyższe - kierunki związane z ogrzewnictwem, chłodnictwem i wentylacją lub inne z doświadczeniem w sprzedaży produktów branży HVAC;
  • Znajomość zagadnień technicznych związanych z pompami ciepła, klimatyzacją, wentylacją;
  • Znajomości języka duńskiego i/lub szwedzkiego i/lub fińskiego i/lub niemieckiego
  • Uprzejmość, życzliwość, pozytywne nastawienie do otoczenia oraz wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Entalpie Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Sieradzu przy ul.P.O.W. 64A .Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne
Firma zastrzega sobie możliwość kontaktowania się z tylko wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy