Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • podkarpackie
  • Kierownik
  • 26.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    MY CENTER S.A. to pracodawca posiadający ogólnopolską, dynamicznie rozwijającą się sieć sklepów w branży AGD RTV oraz jeden z największych sklepów internetowych w Polsce. MY CENTER to szansa na ciekawą pracę dla osób przedsiębiorczych, kreatywnych i otwartych na innych ludzi. Ciągły rozwój Firmy oraz otwartość na kreatywne pomysły umożliwia najbardziej ambitnym i zaangażowanym pracownikom realizację swoich pasji i planów zawodowych.

    Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu to, w chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: woj. Lubelskie, Podkarpackie

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy),
    • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,
    • pracę pełną wyzwań,
    • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),
    • kartę MultiSport.

    Zakres obowiązków:

    • zarządzenie oraz nadzór nad grupą sklepów w wydzielonym regionie,
    • współpraca i utrzymanie dobrych relacji z klientami z przypisanego regionu,
    • pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym obszarze,
    • poszukiwanie nowych placówek na sklepy detaliczne,
    • negocjacje czynszów na podległym regionie,
    • nadzór i koordynacja otwarć nowych placówek,
    • planowanie, organizowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników,
    • analizowanie, raportowanie przeprowadzonych działań na podległym obszarze,
    • realizacja planów sprzedażowych,
    • udział w szkoleniach,
    • monitorowanie działań konkurencji na podległym obszarze,
    • przeprowadzanie działań marketingowych.

    Zatem jeśli:

    • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • posiadasz wiedzę z zakresu coachingu pracowników (mile widziane), technik sprzedaży i obsługi  Klienta oraz wiedzę produktową z zakresu AGD, RTV, IT oraz Multimedia,
    • posiadasz prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych,
    • posiadasz umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (Excel, Word, Outlook),
    • masz bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i społeczne: potrafisz współpracować z ludźmi, łatwo nawiązujesz i utrzymujesz kontakty,
    • potrafisz umiejętnie wyznaczać cele i je realizować,
    • potrafisz dobrze organizować pracę własną oraz podległego zespołu,
    • jesteś osobą odpowiedzialną, zmotywowanie, zorientowaną na sukces, a do tego lubisz wyzwania,
    • jesteś osobą odpowiedzialną, zmotywowaną, kreatywną, zorientowaną na sukces, a do tego lubisz wyzwania.

    Czekamy właśnie na Ciebie!